درباره تهران آجیل

تهران آجیل در سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را در زمینه خرید و فروش میوه های خشک  آغاز نمود. از سال ۱۳۹۵ ضمن خرید و فروش عمده میوه خشک به خشکبار فروشان و قنادی ها ، وارد حیطه ی دمنوش های گیاهی و سبزی خشک شد و اقدام به تاسیس یک خشکبار فروشی اینترنتی نمود که این فعالیت، تجربه های بسیار ارزنده ای را در امر خرده فروشی به همراه داشت.

از سال ۱۳۹۶همزمان با رشد صنعت میوه خشک دمنوش های گیاهی در کشور،شرکت ره پویان پردازش حامی بار دیگر تصمیم بر شروع بیزینس استارت آپ جدید کرد و این بار وب سایت تهران آجیل  به عنوان رابط فروش عمده ی میوه خشک  از تولیدکنندگان به خرده فروشان (قنادی های  سطح ایران ) بیشتر در بین رقبا شناخته شد و توانست قراردادهای سالیانه با تولیدکنندگان مطرح میوه ها  مانند خرمالو، پرتقال، سیب و … در ایران و همچنین وارد کنندگان آناناس  جهت فروش محصولاتشان منعقد سازد و به صورت بنگاهی جهت فروش عمده، به فعالیت خود ادامه دهد.

 

چرا تهران آجیل

از آنجا که توسعه دنیای مجازی و همچنین توسعه فروش های اینترنتی را نمیتوان دست کم گرفت و همچنین سهم این تجارت الکترونیک در ایران را ، به همین جهت تیم ما برای داشتن سهمی در بازار امن تجارت الکترونیک ایران در سایه امنیت فضای مجازی ایران توسط سازمان هایی مانند فتا ، سازمان سازماندهی وبسایت ها و … ما نیز دست به کار شدیم تا خدماتی متفاوت از آنچه تا بحال دیده اید ارائه دهیم.

 

مهمترین فعالیت های تهران آجیل در خرید اینترنتی میوه خشک و خشکبار

  • پشتیبانی و مشاوره مشتری های عزیز برای قبل از خرید
  • میوه آرایی در محل شما
  • ارسال میوه خشک به تمام نقاط کشورتوسط نمایندگی های ای ما در همان شهر
  • تحویل سفارشات شما در همان روز بعد از ثبت سفارش
  • فروش دمنوش های طبیعی

 

امید است بتوانیم رضایت مشتری های عزیز را هر چه بیشتر بدست آوریم

 

 

تلفن تماس :

(پاسخگویی ۲۴ساعته، ٧ روز هفته)

۰۹۱۲۲۲۸۶۴۷۵

09351950532

[/col] [/row]