لاغری با میوه

لاغری با میوه

لاغری با میوه

میوه های لاغر کننده

۱۲ میوه‌ای که باید در رژیم لاغری خود جای دهید.

آیا می‌دانستید بعضی میوه‌ها به کاهش وزن کمک می‌کنند؟ تصور اغلب مردم این است که همه‌ی میوه‌ها به یک اندازه برای سلامتی مفید هستند.

اما بعضی میوه‌ها فیبر و پکتین بیشتری دارند؛ فیبر و پکتین چربی‌های طبیعی هستند که به تقویت متابولیسم (سازوکار) بدن شما کمک می‌کنند. بعضی میوه‌ها نسبت به سایر میوه‌ها قند کمتری دارند.

بنابراین منظور از ذکر موارد فوق این است که همه‌ی میوه‌ها از ارزش غذایی یکسانی برخوردار نیستند

بیایید نگاهی به میوه‌هایی بیندازیم که هم برای سلامتی شما مفید هستند و هم با قرار گرفتن در رژیم لاغری شما، می‌توانند وزن‌تان را کم می‌کنند.

شاید با دیدن بعضی از این میوه‌ها تعجب کنید و باورتان نشود که می‌توانند برای لاغری مفید باشند.

اما بعضی میوه‌ها هم انرژی بیشتری دارند و هم به شما کمک می‌کنند وزن‌تان را کم کنید. این نوشته را بخوانید تا با میوه های لاغر کننده آشنا شوید.

سیب در میان میوه های لاغر کننده

حتما با خواص سیب آشنا هستید. سیب یکی از بهترین میوه‌ها برای کم کردن وزن است. این میوه‌ی فوق‌العاده، سرشار از فیبر و کم کالری است.

سیب‌ها حاوی ویتامین‌ها، مواد معدنی و همچنین فیبر هستند. همه‌ی اینها می‌توانند به شما کمک کنند تا به شیوه‌های مختلف وزن کم کنید. اگر می‌خواهید لاغر شوید حتما هر روز یک عدد سیب بخورید.

گلابی

گلابی‌ها خیلی به کم کردن وزن کمک می‌کنند و سرشار از فیبر هستند. در واقع، خیلی از میوه‌ها به لحاظ فیبر اصلا قابل مقایسه با گلابی نیستند!

فیبرِ سرشارِ گلابی حس سیر بودن به شما می‌دهد و این به کم کردن وزن شما کمک می‌کند.

از آنجا که این میوه حاوی پتاسیم است، کلسترول شما را هم پایین می‌آورد و برای سلامت قلب‌تان هم خوب است

اکثر افراد میوه موز را دوست دارند چون به راحتی قابل حمل، برای سلامتی مفید و خیلی خوشمزه است. موز سرشار از فیبر و پتاسیم است و این دو به کم کردن وزن شما کمک می‌کنند. موز تنها میوه‌ی سرشار از ویتامین B6 است.

تنها با خوردن یک عدد موز، ۳۰ درصد از ویتامین B6 شما تأمین می‌شود! ویتامین B6 سیستم ایمنی بدن شما را تقویت می‌کند و می‌تواند خطر بیماری‌های قلبی را از شما دور کند.

با مخلوط‌کن قوی خود، یک شیر موز عالی درست کنید. تنها با یک موز و مخلوط شیر و بادام، سلامت خود را بیمه کنید