شرایط و قوانین

دوستانی  که قصد عضویت و خرید از سایت تهران آجیل  را دارند لطفا متن توافق نامه ی زیر را با دقت مطالعه نموده و سپس اقدام به عضویت در سایت نمایند.

لازم به ذکر است عضویت در سایت تهران آجیل به منزله پذیرش تمام جرئیات مفاد این توافقنامه و قبول شرایط خرید از فروشگاه اینترنتی  بوده

و مسئولیت هرگونه اشتباه ناشی از عدم مطاالعه  دقیق و عدم آگاهی از این توافق نامه به عهده ی کاربران و مشتریان محترم خواهد بود.

توافق نامه ی زیر بر اساس آخرین سیاست های تهران آجیل تدوین گردیده و ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر نماید.

ثبت سفارش و استفاده  ی مداوم در سایت تهران آجیل به منزله ی پذیرش توافق نامه ی زیر و مفاد آن و تغییرات آن خواهد بود و همواره آخرین ویرایش این توافق نامه مورد استناد خواهد بود.

شرح تعایف

مشتری یا کاربر: شخصی که از طریق اینترنت وارد سایت  tehranagil.com شده و اقدام به ثبت مشخصات فردی خود در سایت کرده و از سایت بازدید کرده و یا خرید انجام می دهد.

فروشگاه یا سایت: فروشگاه اینترنتی tehranagil.com

 

 

 سفارش

ثبت سفارش در تهران آجیل  به صورت اینترنتی بوده و پرداخت وجه نیز فقط به صورت اینترنتی و از طریق کارت های بانکی متصل به شبکه ی شتاب امکان پذیر خواهد بود. برای این امر، مشتریان محترم می بایستی از طریق دستگاه های خودپرداز بانک مربوطه رمز دوم و اطلاعات کارت خود را دریافت نماید.

کاربران محترم می توانند هفت روز هفته به صورت بیست و چهار ساعته سفارشات خود را در سایت ثبت نمایند. رسیدگی به سفارشات در اولین روز کاری بعد از ثبت سفارش صورت خواهد گرفت.

مجموعه تهران آجیل همواره نهایت تلاش خود را انجام خواهد داد تا موجودی محصولات در سایت به روز و اطلاعات مربوط به آن صحیح باشد، با این حال تهران آجیل حق لغو کردن سفارشات را حتی در صورتی که سفارش پس از به اتمام رسیدن موجودی آن محصول ثبت شده باشد برای خود محفوظ می دارد.
بدیهی است در این صورت وجه پرداختی در اسرع وقت به حساب مشتری باز گردانده خواهد شد.

همچنین تهران آجیل می تواند سفارش گیری و فروش محصول را بدون اطلاع قبلی متوقف کند.

تهران آجیل حق لغو کردن سفارشات و باز گرداندن وجه پرداختی را در صورت درج اشتباه قیمت ریالی محصولات برای خود محفوظ می دارد. از آنجا که ثبت سفارشات به صورت اینترنتی صورت می گیرد و در سیستم ثبت می گردد امکان تغییر در سفارش پس از ثبت آن میسر نمی باشد.

هنگامی که پروسه ی پرداخت وجه اینترنتی و شبکه ی شتاب با خطا مواجه شود، وجه کسر شده حداکثر تا ۴۸ ساعت به حساب کاربر بازگردانده خواهد شد.

کاربران محترم موظفند هنگام ثبت سفارش اطلاعات خود را به صورت کامل  وارد و صحت اطلاعات کاربری خود را بازبینی و تأیید نمایند.

تهران آجیل از آخرین اطلاعات و آدرس ثبت شده توسط کاربر جهت هماهنگی و ارسال سفارش استفاده می کند و مسئولیت هرگونه مغایرت در اطلاعات به عهده ی مشتری است و این مجموعه هیچ گونه مسئولیتی در قبال مغایرت نشانی و تحویل گیرنده نخواهد داشت.

اگر هنگام تحویل محصول (در بازه تعیین شده توسط مشتری در زمان سفارش) گیرنده در محل مقرر حضور نداشته باشد، مسئولیت آن به عهده سفارش دهنده بوده و محصول به محل شرکت باز خواهد گشت.

در صورت تمایل سفارش دهنده با هزینه ایشان محصول به نشانی جدید و یا همان نشانی پیشین ارسال خواهد گردید و وجه پرداختی مسترد نخواهد شد.

در صورتی که سفارش به قصد سورپرایز بوده و گیرنده خواهان دانستن نام فرستنده باشد، این مجموعه موظف است نام سفارش دهنده را اعلام کند و هیچ مسئولیتی در قبال مراسم و سورپرایز شما به عهده ما نخواهد بود.

تهران آجیل همواره می کوشد تا سفارشات ثبت شده را در اسرع وقت به دست مشتریان خود برساند.

از مشتریان محترم خواهشمند است هنگام ثبت سفارش به مسئله زمان و مشکلات احتمالی و غیر قابل پیش بینی از قبیل ترافیک توجه داشته و موارد زیر را در نظر بگیرند:

زمان تحویل سفارشات عادی (تا ۴ عدد) از لحظه ثبت سفارش حداکثر ۲۴ ساعت می باشد، (لذا جهت دریافت به موقع محصول مورد نطر خود زمان تحویل را در نظر بگیرید). برای سفارشات بیشتر از ۵ عدد لازم است حداقل ۷۲ ساعت قبل سفارش ثبت گردد.

مشتریان محترم در صورت نیاز به ثبت سفارش جهت مراسم و مجالس حداقل یک هفته قبل جهت ارزیابی و عقد قراداد  با مجموعه ی تهران آجیل  جهت مذاکره ی حضوری هماهنگی لازم را به عمل آورند.

 

 حمل و نقل

 1.  مجموعه ی تهران آجیل همواره در تلاش است تا بهترین سرویس حمل گل و سایر محصولات مشابه را در اختیار مشتریان خود قرار دهد و مهمترین عامل در این خصوص حفط تراوت و زیبایی گل می باشد.
 2. تهران آجیل برای ارسال محصولات خود از سرویس اختصاصی خود استفاده می نماید. و جهت رفاه حال مشتریان گرامی هزینه ارسال جهت سفارشات بالاتر از *** تومان برای مشتریان ساکن تهران رایگان می باشد.
 3.  مشتریان محترم موظفند کالای دریافتی خود را حتماَ‌ قبل از امضای رسید به دقت مورد بازبینی قرار داده و با سفارش خود مطابقت نمایند و وجود آسیب دیدگی یا اختلاف قابل توجه در محصول را پیش از دریافت کالا به اطلاع تهران آجیل برساند.
 4. بدیهی ست پس از تحویل کالا به مشتری و امضاء رسید امکان رسیدگی به هرگونه شکایتی در این خصوص امکان پذیر نمی باشد.
 5.  یکی از عواملی که تهران آجیل بی نهایت به آن دقت می نماید تحویل کالا مطابق با نمونه های موجود در سایت می باشد.
 6. اما از آنجا که گل یک کالای طبیعی و زنده می باشد این مجموعه حق امکان اختلاف کالای تحویلی به مشتری نسبت به نمونه ی ارائه شده بر روی سایت تهران آجیل را تا ۲۰ درصد برای خود محفوظ می دارد.
 7. طبق قوانین فروش اینترنتی و حسب دستور پلیس فتا در این خصوص، ارائه محصول فقط به شخص سفارش دهنده مقدور میباشد و مأمور تحویل موظف است با درخواست ارائه کارت ملی مشخصات فرد سفارش دهنده را با شخص تحویل گیرنده مطابقت دهد.
 8. در صورتی که مشتریان محترم مایلند تا محصول خریداری شده به دست فرد دیگری برسد لازم است تا در لحظه ثبت سفارش، مشخصات فرد تحویل گیرنده را نیز وارد نمایند.

نقد و نظر

 •  کاربران و مشتریان محترم تهران آجیل می توانند جهت خدمت رسانی هرچه بهتر این مجموعه به مشتریان خود و همچین اظهار نظر در مورد محصولا موجود بر روی سایت، نظرات خود را در قسمت های از پیش تعیین شده ی سایت وارد نمایند.
 •  نظرات ثبت شده توسط کاربران در سایت می بایستی تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و تهران آجیل هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای نظرات ثبت شده توسط کاربران ندارد.
 • تهران آجیل در ویرایش و حذف نظرات ارسال شده در راستای قوانین سایت مختار است و در صورتی که نظرات ارسالی شامل مصادیق محتوای مجرمانه باشد از طریق تهران آجیل قابل پیگیرد قانونی خواهد بود.

 

حقوق مادی و معنوی

 • مالکیت مادی و معنوی کلیه ی محتوای موجود بر روی سایت سایت  tehranagil.com که شامل عکس ها، طرح و مدل گل ها و سبد گل ها، مطالب و مقاله ها، متون و گرافیک های به کار رفته، آرم ها و لوگو ها می باشد
 • با تهران آجیل بوده و هرگونه استفاده ی تجاری و کپی برداری از مطالب سایت بدون مجوز کتبی ممنونع بوده و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
 • استفاده از مطالب سایت جهت استفاده های غیر تجاری با ذکر منبع امکان پذیر است.
 • تهران آجیل هیچ مسئولیتی را در قبال محتوای سایت هایی که لینک آن ها در وب سایت تهران آجیل قرار داردند پذیرا نیست.
 •  تهران آجیل در قبال محتوای نظراتی که توسط کاربران بر روی سایت قرار می گیرد را نخواهد داشت.